02. 02. 2023
FOV UM
Kranj
Slovenia

V sodelovanju z Zvezo kulturnih društev Kranj in Glasbeno šolo Kranj letos zopet pripravljamo dogodek SLEDI POETA, s katerim se bomo poklonili našemu največjemu pesniku ob kulturnem prazniku.

Vabimo vas, da se nam v četrtek, 2. 2. 2023 ob 18. uri pridružite v knjižnici fakultete (Kidričeva cesta 55a, Kranj).

Kulturni spored bodo z izvedbami del slovenskih skladateljev prispevali odlični učenci Glasbene šole Kranj, o Prešernovem življenju in delu pa bodo razmišljali člani Zveze kulturnih društev Kranj.

Vabljeni!