Virtualna svečana podelitev diplom diplomantom Fakultete za organizacijske vede UM

25. 11. 2020
Lokacija:
FOV UM
Slovenia

V sredo, 25. novembra 2020 bomo na Fakulteti za organizacijske vede UM podelili diplome diplomantom, ki so diplomirali v preteklem študijskem letu, in sicer od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2020.

Ker je letošnje leto drugačno kot smo jih vajeni, zaradi že znane epidemiološke situacije, naše delo izvajamo na daljavo. To pomeni, da bomo diplomantom, ki so diplomirali v preteklem študijskem letu 2019/2020 organizirali virtualno svečano podelitev diplom in se tudi tu prilagodili situaciji ter se preselili v virtualni svet.

Podelitev diplom je velik dogodek, zato se bomo tudi za virtualno podelitev diplom, ki se bliža številki 20.500 potrudili, da bomo dogodek izpeljali svečano z nagovorom v. d. dekanice in promocijo diplomantov v okolju MS Teams. Diplomanti bodo po dogodku diplomske listine prejeli po pošti.

Virtualne podelitve diplom bodo izvedene preko spletnega orodja MS Teams, po naslednjem vrstnem redu:

• ob 16. uri, podelitev diplom diplomantom magistrskih študijskih programov,
  • ob 17. uri, podelitev diplom diplomantom univerzitetnih študijskih programov in
  • ob 18. uri, podelitev diplom diplomantom visokošolskih študijskih programov.

Povezave za dostop do posameznih dogodkov boste diplomanti prejeli na podlagi elektronskega obrazca: https://1ka.arnes.si/a/4099

Vabila bodo diplomantom posredovana po pošti.

Za več informacij v zvezi s podelitvami diplom lahko kontaktirate referat.fov@um.si oziroma karierni.fov@um.si.