Decembrska šola in tekmovanje v reševanju študije primera 2020

Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Karierni center Fakultete za organizacijske vede UM letos za študente ponovno organizira decembrsko šolo v reševanju študije primera (case study) in tekmovanje v reševanju študije primera. Oba dogodka, ki se med seboj dopolnjujeta bosta potekala na daljavo, v okolju MS Teams.

Decembrska šola reševanja študije primere bo potekala 7. in 8. decembra 2020, v sklopu katere se udeležencem predstavi »case study« metodo in ostala znanja s katerimi se pripravi učinkovita rešitev na podan problem iz okolja.

Tekmovanje v reševanju študije primera bo potekalo 11. 12. 2020 in se ga lahko udeležijo skupine študentov (4-5), ki razmišljajo kreativno in so pripravljeni v času svojega študija pridobiti dodatne kompetence, ki jim bodo pomagale na njihovi nadaljnji karierni poti.

Dodatne informacije o vsebinah in prijavi boste našli na spletni strani: https://fov.um.si/sl/sodelovanje-z-okoljem/karierni-center/tekmovanja-v-resevanju-studije-primera/leto-20202021-0

Pomembni datumi

• 4. 12. 2020: Rok za oddajo prijave
  • 7. 12. in 8. 12. 2020: Decembrska šola (dvodnevno izobraževanje, na katerem boste spoznali metodo študije primera in pridobili znanja iz javnega nastopanja, timskega dela, vodenja, argumentacije in organizacijskih sprememb)