Delavnica Iščete priložnosti v tujini? CV & Cover letter in Lebenslauf & Bewerbungschreiben

20. 11. 2017
Lokacija:
predavalnica 303
Fakulteta za organizacijske vede, Kranj
Slovenia

ponedeljek, 20. november 2017 ob 10:45 bomo na FOV gostili sodelavko kariernega centra Univerze v Mariboru ga. Matejo Hanžurej, ki bo v okviru aktivnosti Kariernega centra za študente in diplomante FOV izvedla delavnico na temo Iščete priložnosti v tujini? CV & Cover letter in Lebenslauf & Bewerbungschreiben. Na delavnici bodo udeleženci spoznali osnovne značilnosti dobrega življenjepisa ter se seznanili s posebnostmi, ki veljajo za angleško in nemško govoreči prostor.

Vsebina delavnice:
•značilnosti dobrega življenjepisa,
•vrste življenjepisov,
•Europass da ali ne,
•sestavine angleškega življenjepisa,
•Summary statement,
•Cover Letter,
•Lebenslauf – sestavine,
•Bewerbungschreiben,
•osebna predstavitev v e-Karierni tržnici v angleškem in nemškem jeziku.

Več o prijavi in ostale podrobnostihttps://kc.um.si/dogodki/iscete-priloznost-v-tujini-cv-cover-letter-in-lebenslauf-bewerbungschreiben

Vljudno vabljeni!

Datum objave: 9.11.2017