Konferenca “New” European Security Architecture – view to the Future from Middle and East Europe

28. 11. 2022
Lokacija:
FOV UM
Kidričeva cesta 55a, Kranj
Slovenia

V ponedeljek, 28. Novembra 2022 bo v knjižnici Fakultete za organizacijske vede, v sodelovanju s  Konrad-Adenauer-Foundation (KAS) in Hybrid Warfare Research Institute (HRWI), potekala konferenca: “New” European Security Architecture – view to the Future from Middle and East Europe.

Na konferenci, ki se bo pričela ob 11. uri, bodo svoja mnenja s področja varnosti soočili strokovnjaki, ki se bodo posvetili temam, ki so povezane z evropsko varnostno arhitekturo.

Program konference

Povezava za spremljanje dogodka preko interneta: https://tinyurl.com/4aapd3h3

Na dogodek se lahko prijavite preko el. naslovova: cis.fov@um.si.