26. 09. 2022 to 30. 09. 2022
Univerza v Mariboru
UM
Slovenia

Za bodoče študente Univerze v Mariboru bo od 26. septembra do 30. septembra na Univerzi v Mariboru (UM) organiziran uvajalni teden, na katerem bodo brucke in bruci pridobili informacije za lažji pričetek študijskega leta oziroma študentskega življenja. Po posameznih fakultetah bodo organizirani različni uvajalni dnevi, posebne dogodke pa pripravljajo tudi zaposleni v Računalniškem centru UM, Kariernem centru UM, Univerzitetni knjižnici Maribor, člani študentskega sveta in Društva invalidov Slovenije. Več o celotnem programu uvajalnega tedna Univerze v Mariboru boste našli na spletni strani: https://moja.um.si/bodoci-studentje/SiteAssets/Strani/dogodki/Uvajalni%20teden%202022-2023%20-%20program.pdf.