29. 09. 2023
Kidričeva cesta 55a / Predavalnica 111
Kranj
Slovenia

Na Fakulteti za organizacijske vede bo za bodoče študentke in študente v petek, 29. septembra 2023 ob 10. uri organiziran Uvajalni dan na katerem bodo predstavljene različne informacije v zvezi s študijem na FOV. Program uvajalnega dne je sledeč:

1. Pozdravni nagovor dekana fakultete - Sprejem brucev in bruck

2. Študij organizacijskih ved s prodekanico za izobraževalno dejavnost

3. Študiram tudi v tujini s prodekanico za mednarodno sodelovanje

4. Raziskujem, sodelujem na raziskovalnih projektih s prodekanom za raziskovalno dejavnost

5. Tutorji – kdo smo in kaj počnemo? S koordinatorko tutorjev profesorjev in koordinatorko tutorjev študentov

6. Karierna pot naših študentov in širok nabor dejavnosti, ki potekajo na fakulteti

7. Predstavitev strokovnih služb:

• Referat za študentske zadeve: vpisi, urniki, študijsko svetovanje, pridobitev posebnega statusa študenta ...
  • Knjižnica: izposoja gradiva
  • CIIT – IT storitve na fakulteti, e-izobraževanje

7. Študentsko življenje in povezovanje v študentske organizacije

Uvajalni dan FOV bo potekal v sklopu Uvajalnega tedna Univerze v Mariboru. Univerza pripravlja v sklopu omenjenega tedna različne dogodke za bodoče študente. Preverite celoten program skupnih spletnih predstavitev uvajalnega tedna UM.