18. 09. 2017
predavalnica 301
Fakulteta za organizacijske vede, Kranj
Slovenia

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru od 18. do 26. septembra 2017 vljudno vabi na pet-dnevno aktivno delavnico: Poslovna angleščina malo drugače, ki bo potekala na sedežu fakultete v Kranju, Kidričeva cesta 55a.

Delavnica bo potekala naslednje dni: 18., 20., 22., 25. in 26. september 2017 od 14.00 do 17.15 ure v predavalnici 301 z vmesnim polurnim odmorom (5 dni po 4 šol­ske ure, v skupnem trajanju 20 šolskih ur). Maksimalno število udeležencev delavnice je 20.

Z udeležbo na aktivni delavnici boste:

• utrdili in dopolnili znanje poslovnega angleškega jezika,
  • razvijali zmožnosti govornega sporočanja in sporazumevanja v različnih situacijah (sestanki, telefoniranje, predstavitve),
  • usvojili ključne fraze za sporazumevanje v različnih položajih,
  • nadgradili veščine pisanja različnih e-sporočil,
  • spoznali najpomembnejše fraze za pisanje e-sporočil,
  • razvijali sposobnosti vodenja in sodelovanja na sestankih,
  • razvijali veščine pripravljanja predstavitev in vadili javno nastopanje,
  • razvijali komunikacijske veščine na različne teme,
  • utrdili jezikovno samozavest za delo, poslovanje in druženje s tujimi partnerji.

Kotizacija za udeležbo na delavnici znaša 150€ brez DDV. V ceno je všteto gradivo. Ob koncu delavnice boste prejeli potrdilo o strokovnem izobraževanju.

Prijavite se lahko preko priložene prijavnice, ki jo nato posredujete na cis@fov.uni-mb.si ali spletnega obrazca https://domino.fov.uni-mb.si/PrijavniObrazec.nsf/Anglescina2017. (V primeru težav z odpiranjem linka si preberite navodila navodila_za_prijavo_preko_spletnega_obrazca.pdf)

Podroben program delavnice in prijavnico najdete v priloženem dokumentu.

Vabljeni k udeležbi!