20. 04. 2021
Lokacija:
FOV UM
Slovenia

V torek, 20. aprila 2021 ob 15.30 se bodo študenti naše fakultete, ki jih zanima nadaljevanje študija na podiplomskih študijskih programih FOV UM, lahko v živo priključili spletni klepetalnici, na kateri bo pogovor tekel o možnostih nadaljevanja študija oziroma o nadaljnji gradnji študijskih karier študentov FOV.

Na klepetalnici bodo sodelovali tako učitelji kot študenti. Udeleženci bodo lahko vprašali vse, kar jih zanima v zvezi z nadaljevanjem študija na naših podiplomskih študijskih programih.

***

Študenti zaključnih letnikov študijskih programov ste dobrodošli, pridružite pa se lahko tudi ostali, ki vas zanima nadaljevanje študija na naši fakulteti.

Na dogodek se prijavite preko spletnega obrazca: https://1ka.arnes.si/a/19412 , na podlagi katerega boste prejeli povezavo do dogodka, ki bo dan pred izvedbo objavljena tudi na tej spletni strani.