Spletna/on-line delavnica: Kako se motivirati za učenje od doma

22. 04. 2020
Lokacija:
on-line delavnica
Kranj
Slovenia

Delavnica z naslovom Kako se motivirati za učenje od doma

Kdaj: sreda, 22. april 2020, ob 10:00
Traja: 90 minut
Kje: On-line (MS Teams orodje)
Izvajalec: Izvajalec bo znan naknadno.
Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede UM in Kariernim centrom FOV UM organizira on-line delavnico z naslovom Kako se motivirati za učenje od doma.

Na on-line delavnici boste izvedeli več o naslednjih vsebinah:

• Katere potrebe nas motivirajo in kako?
  • Pomen ciljev pri motivaciji in kako si jih postavimo.
  • Motivacija in samomotivacija za učenje od doma.
  • Kako nas stres ovira in kako se spoprijeti z njim?

Na dogodek se prijavite preko speltne povezave: https://kc.um.si/dogodki/kako-se-motivirati-za-ucenje-od-doma-za-studente-fov-um.