08. 04. 2019
Predavalnica 307
Fakulteta za organizacijske vede
Slovenia

Vljudno vabljeni na gostujoče predavanje prof. dr. Fayruze S. Ismagilove z naslovom "Work experience: description, analysis and measuring methods".

Prof. dr. Fayruza S. Ismagilova prihaja iz univerze Ural Federal Univesity in pri svojem delu sodeluje s številnimi podjetji. Njeni raziskovalni interesi pokrivajo področja odločanja, zaupanja in vseživljenjskega učenja.

Predavanje bo potekalo v ponedeljek, dne 8. aprila 2019 med 17.00 in 19.30 uro v P307.

Kratka vsebina predavanja, ki bo potekalo v angleščini:

• Description of work experience (WE)  from Work Psychology point of view,
  • Work experience analysis: How WE impact on personality, WE competitive advantages and disadvantages on labor market
  • Matrix of WE as measuring method
  • Case "Using Matrix of WE  at  PMTP (Presidential Managerial Training Program at Russian Federation)".

Vljudno vabljeni!