Februarska spletna klepetalnica o študentski mobilnosti Erasmus+

23. 02. 2021
Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Februarska spletna klepetalnica bo namenjena študentski mobilnosti v sklopu programa Erasmus+, ki omogoča študentom, da del rednih študentskih obveznosti namesto na matični fakulteti opravi na partnerski instituciji v tujini.

Z nami bo izr. prof. dr. Uroš Rajkovič, ki je med drugim Erasmus+ koordinator na naši fakulteti. Z njim se bomo pogovarjali o aktualnem Erasmus+ razpisu. Odgovarjal bo na vaša vprašanja v zvezi s študentskimi mobilnostmi.

Klepetalnica bo potekala preko orodja MS Teams. Prijavite se lahko na povezavi: https://1ka.arnes.si/a/11437

Tehnična navodila za priključitev na dogodke v okolju MS Teams: Navodila za udeležence

Povezava do dogodka bo objavljena tudi na tej spletni strani, dva dni pred izvedbo.

Vabljeni, da se nam pridružite!