Predstavitev delodajalca ENDAVA Slovenija / Hitri razgovori z delodajalcem ENDAVA Slovenija d.o.o.

• Sreda, 25.5.2022, ob 14:15 v predavalnici P307.

Prijavite se na povezavi: https://1ka.arnes.si/a/2ac4e8e5

Osnovne informacije o podjetju

• Naziv podjetja: Endava d.o.o.
  • Spletna stran: https://www.endava.com/
  • Naslov podjetja: Letališka cesta 29b, Ljubljana
  • E-mail: anka.laketic@endava.com
  • Telefon: 051334296
  • Povezave do družbenih omrežij
    • Facebook: Da
    • LinkedIn: Da
    • Instagram: Da
    • YouTube: Da
    • Twitter: Da

Opis podjetja:

Endava že več kot 21 let spreminja odnos med ljudmi in tehnologijo. IT skupnost več kot 10.000 inženirjev in ostalih tehnoloških entuziastov v 25-ih državah sveta pomaga nekaterim vodilnim svetovnim podjetjem iz področja financ, telekomunikacij, medijev, tehnologije, potrošniških produktov, maloprodaje, mobilnosti in zdravstva postati bolj privlačna, odzivna in učinkovita. Z uporabo tehnologij naslednje generacije Endavine agilne, multidisciplinarne ekipe strankam po vsem svetu pomagajo pri pospešenem izkoriščanju prednosti novih poslovnih modelov in tržnih priložnosti.

Endava, kot eden največjih IT zaposlovalcev v regiji, raste tudi v Sloveniji. K hitri rasti podjetja je pripomoglo tudi vseh 12 lokacij v Adriatik regiji, od tega 3 v Sloveniji – Ljubljana, Maribor, Nova Gorica. Ker število projektov v Sloveniji hitro narašča, so vrata Endave nenehno odprta za zelo širok krog IT strokovnjakov, od programerjev z znanjem različnih programskih jezikov, do testerjev, strokovnjakov na področju obdelave podatkov, poslovnih analitikov  in projektnih vodij.

Glavne dejavnosti podjetja:

Vodilnim svetovnim podjetjem iz področja financ, telekomunikacij, medijev, tehnologije, potrošniških produktov, maloprodaje, mobilnosti in zdravstva ponujamo digitalne rešitve. Z uporabo tehnologij naslednje generacije Endavine agilne, multidisciplinarne ekipe strankam po vsem svetu pomagajo postati bolj privlačne, odzivne in učinkovite.

Organizacijska struktura in klima:

Naš osnovni namen je pozitivno vplivati na ljudi okoli nas, s katerimi delamo vsak dan, na naše stranke in na ljudi, ki bodo na koncu uporabljali sisteme, ki jih ustvarjamo in razvijamo.

Pet vrednot, v katere trdno verjamemo, določajo način našega ravnanja:

1.  PAMETNI: Ponosmi smo na pametne in tehnološko napredne rešitve, ki jih oblikujem za naše stranke v različnih panogah.
  2.  ZAUPANJA VREDNI: Med seboj gradimo zaupanje in zato nas ni nikoli strah biti popolnoma odkriti.
  3.  ODPRTI: Smo vedno transparentni do strank. To je ena naših največjih konkurenčnih prednosti na trgu, saj uporabljamo resnično odprt pristop, ki ohranja močne, dolgoročne odnose.
  4.  POZORNI: Razmišljamo o tem, kako lahko imamo pozitiven vpliv. Kako lahko s svojimi veščinami in znanjem pomagamo drugim. Ne glede na to, ali je to pomoč sodelavcem, da postanejo najboljši kar so lahko, ali gradnja sistemov za naše stranke, ki spreminjajo njihov položaj na trgu.
  5.  PRILAGODLJIVI: Hitro se odzivamo na spremembe v okolju in gradimo multidisciplinarne ekipe, ki lahko rešujejo zapletene izzive.

Naša vizija in cilji:

Obstajamo zato, da ustvarjamo okolje in kulturo, ki spodbujata uspeh, tako da omogočamo našim zaposlenim, da postanejo najboljši, kar so lahko. Prav tako skrbimo za naše stranke in z njimi gradimo dolgoročne poslovne odnose.

Delovna mesta, katera želimo zapolniti:

1.  Java razvijalec
  2.  Izkušen .net razvijalec
  3.  Inženir za avtomatsko testiranje
  4.  Izkušen C++ razvijalec
  5.  Frontend razvijalec
  6.  DevOps inženir
  7.  Scrum master
  8.  Projektni vodja
  9.  Izkušen poslovni analitik

Kaj pričakujemo od novih sodelavcev:

Predpogoj, da v Endavi udejanjamo naše vrednote, so ljudje, ki so združljivi z našo kulturo. Verjamemo, da ljudje lažje razvijejo tehnične sposobnosti kot spremenijo osebnostne lastnosti. Zato najprej iščemo osebnostne lastnosti, čeprav se zavedamo, kako pomembno je tehnično znanje.

V Endavi želimo, da so zaposleni najboljši, kar so lahko, da konstantno rastejo, tako osebnostno, kot profesionalno. Endavine vrednote izražajo našo osebnost. Zaradi njih lahko vsi člani velike “Endava družine” delujejo na odprt, premišljen in prilagoljiv, pameten in zaupanja vreden način.

Kaj ponujamo svojim zaposlenim:

novativne projekte in sodelovanjem z najboljšimi IT profesionalci na svetu. Naši ljudje so naš uspeh in nas delajo to, kar smo! Naš cilj je, da postanemo najboljši, kar smo lahko, skupaj, S TABO!

Trdno verjamemo, da so naši zaposleni najboljši ambasadorji. Zato jim omogočamo:

• priložnost za delo z izjemno ekipo ljudi,
  • odlično okolje za osebni in strokovni razvoj,
  • priložnosti za dodatno strokovno usposabljanje in brezplačne tečaje tujih jezikov,
  • stabilne in dobro organizirane delovne razmere z možnostjo dela na različnih zanimivih projektih,
  • dinamično okolje v tehnološko napredni organizaciji,
  • veliko ugodnosti, ki podpirajo usklajevanje poslovnega in zasebnega življenja: fleksibilen delovni čas, družini prijazno podjetje, skrb za zdravje zaposlenih,
  • spodbujanje inovativnosti ter izmenjava idej in znanja,
  • možnost soudeležbe pri lastništvu podjetja,
  • organizirana neformalna druženja (»team buildings«),
  • sadje in osvežilne pijače.