Spletni karierni dnevi FOV 2021

Od 19. do 21. maja na Fakulteti za organizacijske vede UM zopet pripravljamo karierne dneve, ki študente in diplomante osveščajo o pomenu načrtovanja njihovih karier in oblikovanju študijskih in kariernih poti.

Pester nabor dogodkov bo potekal na daljavo, vključuje pa predstavitve različnih delodajalcev, ki bodo študentom študijskih programov FOV predstavili karierne in zaposlitvene priložnosti.  Potekala bo delavnica na temo zaposlovanja, lahko se boste brezplačno psihometrično testirali, organiziran bo letni alumni dogodek za diplomante FOV in informativni dan za bodoče študente FOV.

Vabljeni v družbo študentov, diplomantov, zaposlovalcev. Izmenjajte mnenja in prisluhnite zanimivim zgodbam.

Več o prijavi in ostale podrobnosti boste našli tukaj: https://fov.um.si/sl/dogodki/05/2021/spletni-karierni-dnevi-2021.

Za dodatne informacije so vam na voljo kolegice Kariernega centra FOV UM: karierni.fov@um.si.

Vabljeni!