Povabilo k sodelovanju študentov v raziskavi Nacionalnega instituta za javno zdravje - NIJZ in Ministrstva za zdravstvo RS

S strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje – NIJZ smo prejeli povabilo k sodelovanju študentov v raziskavi, ki jo pripravljajo v okviru projekta Dvig zdravstvene pismenosti v Sloveniji, ki ga izvajata NIJZ in Ministrstvo za zdravje, in je del mednarodnega konzorcija za zdravstveno pismenost v povezavi s COVID-19.

Več o raziskavi in anketi si preberite v povabilu NIJZ ali sledite povezavi: https://anketa.nijz.si/ZPstudenti.