IT storitve – uvajanje za študente

V okviru uvajalnega tedna na Univerzi v Mariboru, bo 28. septembra 2020 ob 10. 30 potekal dogodek IT storitev za bodoče študente UM. Dogodek bo potekal na daljavo, preko MS Teams.

Na dogodek se prijavite tukaj: https://it.um.si/rcum/Strani/usposabljanje2.aspx?dogodekID=1333 s svojo digitalno identiteto UM. Navodila za prevzem digitalne identitete, skupaj z inicialnim geslom ste novinci prejeli po vpisu.

Če boste imeli pri prijavi na dogodek težave, prosim to sporočite preko e-pošte na rcum.izobrazevanja@um.si

Po prijavi na dogodek boste na svoj univerzitetni e-poštni naslov prejeli potrditveno sporočilo z navodili za pridružitev ekipi znotraj MS Teams. Na videokonferenci bodo z RCUM dosegljivi 15 min pred pričetkom dogodka, da boste lahko preverili svoje nastavitve zvoka.