Slovesna podelitev certifikata "Športnikom prijazno izobraževanje"

Dekan Fakulteta za organizacijske vede UM, red. prof. dr. Iztok Podbregar se je 24. aprila 2019 udeležil svečane podelitve listin certifikata "Športnikom prijazno izobraževanje". Fakulteta za organizacijske vede UM je namreč skupaj z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport ter Olimpijskim komitejem Slovenije organizirala nacionalni posvet o dvojni karieri športnikov, ki potekal na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport v Ljubljani v okviru katerega je potekala tudi svečana podelitev certifikatov "Športnikom prijazno izobraževanje". Certifikate je podelil predstavnik Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenje športnih zvez, nekdanji vrhunski športnik Iztok Čop.

Certifikat nam pomeni priznanje in spodbudo za nadaljnje prizadevanje na področju dvojnih karier športnikov.

Več o dogodku: