Alumni FOV dogodek: Zopet dobrodošli na FOV

Četrtek, 18. maj 2023 ob 14.00 v predavalnici P306

Dogodek alumni FOV je namenjen diplomantom študijskih programov FOV, ki želijo ostati v stiku s fakulteto, priti nazaj v študijske klopi, se seznaniti z novimi trendi na področju raziskovanja organizacijskih ved in se družiti s svojimi študijskimi kolegi.

Na dogodku bodo predstavljeni tudi novi trendi na področju digitalne transformacije, saj UM FOV s partnerji iz Avstrije, Poljske, Grčije, Hrvaške in Slovaške pripravlja prosto dostopen tečaj malokodnega programiranja v okolju Oracle APEX, katerega pristop omogoča uporabnikom razvoj naprednih spletnih aplikacij z nič ali minimalno znanja programiranja.

Udeležencem dogodka bodo predstavljene različne aplikacije razvite s pristopom malokodnega programiranja, ki so nastale v okviru Erasmus+ projekta BeeAPEX (Better Employability for Everyone with APEX). Prav tako bo predstavljen priročnik in spletni tečaj za učenje Oracle APEX, ki bo kmalu na voljo tudi v slovenskem jeziku.

Vabljeni na druženje in kratko predavanje.
Prijave zbiramo tukaj:  https://1ka.arnes.si/a/85713e38