Tekmovanja v reševanju študije primera

UM Fakulteta za organizacijske vede (UM FOV) v študijskem letu 2023/2024 organizira dve tekmovanji v reševanju študiji primera za študente.

Kaj je študija primera?

Študija primera je interaktivna pedagoška metoda. Ključni akterji so študenti, ki v 4- do 5-članskih ekipah rešujejo realne probleme, ki jih podajo uveljavljena podjetja ali organizacije iz Slovenije ali širšega okolja. Tekmovanje v študiji primera je torej odlična priložnost za mreženje s potencialnimi delodajalci, osvajanje novih znanj in kompetenc ter pridobivanje praktičnih izkušenj.

Več informacij dobite v Kariernem centru FOV:

UM, Fakulteta za organizacijske vede
Karierni center FOV
Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj

tel: 04  23 74 245 ali 04  23 74 267
e-pošta: karierni.fov@um.si

__________________________________________________________________________________________________

Seznam tekmovanj v reševanju študije primera: