Decembrska šola in tekmovanje v reševanju študije primera 2019

Vabimo vas, da se udeležite decembrske šole in tekmovanja v reševanju študije primera, ki bo potekalo 9. - 10. 12. 2019 in 13. 12. 2019 na Fakulteti za organizacijske vede UM.

Študenti Fakultete za organizacijske vede že v času svojega študija pridobijo širši vpogled v področje uporabnega znanja organizacijskih sistemov in sodelujejo pri iskanju novih rešitev, ki jih zahtevajo sodobni izzivi domačega in tujega okolja. Letošnja decembrska šola in tekmovanje v reševanju študije primera (case study) je priložnost, kjer svojo ustvarjalnost soočijo različne skupine študentov Fakultete za organizacijske vede.

Več o decembrski šoli si lahko preberete na tej povezavi.

Več o tekmovanju v reševanju študije primera si lahko preberete na tej povezavi.

Vljudno vabljeni!