Razpisana so prosta mesta za demonstratorje študente na Fakulteti za organizacijske vede

Fakulteta za organizacijske vede UM in Študentski svet FOV UM objavlja prosta mesta za demonstratorje študente na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru v študijskem letu 2023/2024.

Opis del in nalog ter pogoji, ki jih mora izpolnjevati demonstrator študent, so razvidni iz besedila razpisa in dopolnitve razpisa. Vloge se oddajo na predpisanem obrazcu.

Rok za prijave je 12. oktober 2023 do 12. ure.