Izvajanje projekta: Multiplikativni učinki novih načinov zdravstvene samopomoči starostnikov

V poletnem času se je na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru izvajal projekt z naslovom "Multiplikativni učinki novih načinov zdravstvene samopomoči starostnikom". Pri projektu so sodelovali študenti fakultete, pod mentorstvom red. prof. dr. Gorana Vukoviča in izr. prof. dr. Uroša Rajkoviča, ter partner iz negospodarstva, društvo "Šola zdravja", pod vodstvom dr. Nikolaya Grishina.

V projektu so študenti pod mentorstvom profesorjev FOV raziskali potrebe starostnikov po metodah samopomoči in uporabi informacijske tehnologije. Uspešno so razvili informacijsko rešitev, ki bo olajšala dostop do različnih virov samopomoči za vse starostnike.

Več o projektu: https://studentskiprojekt.fov.um.si/.