Pri Univerzitetni založbi Univerze v Mariboru je v mesecu juliju izšel priročnik: Remote working management skills for HR professionals : handbook for trainers

Pri Univerzitetni založbi Univerze v Mariboru je v mesecu juliju izšel priročnik z naslovom »Remote working management skills for HR professionals : handbook for trainers«, katerega avtorji so Marko Ferjan, Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede; Artur Mazurek, PAIZ Konsulting Sp. z o.o; Katarzyna Mitrut, PAIZ Konsulting Sp. z o.o; Aglaia Vourda, Exelia E. E.; Dioniysios Solomos, Exelia E. E.; Aristides I. Ferreira, Inštitut Univerze v Lizboni; Mojca Bernik, Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede.

Vsebine priročnika so del projekta “2020-1-PL01-KA202-082239-Remote working management skills for HR professionals (“project REMOWA”), ki poteka v okviru programa ERASMUS +. Namen omenjenega projekta je izdelati program izobraževanja za kadrovske managerje, ki vodijo zaposlene na daljavo.

Priročnik vsebuje vse kurikularne vidike izobraževanja: učne izzide v obliki ciljev in kompetenc, učno snov, metode izobraževanja, materiale za preverjanje znanja, navodila za uporabo IKT opreme za izvedbo izobraževanja na daljavo in navodila za evalvacijo izobraževanja.

Spletna povezava do priročnika: https://press.um.si/index.php/ump/catalog/book/701.