19. 05. 2021 to 21. 05. 2021
Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Na Fakulteti za organizacijske vede UM vsako leto pripravimo Karierne dneve, ki študente osveščajo o pomenu načrtovanja njihovih karier in oblikovanju študijskih in kariernih poti. V sklopu dogodkov Kariernih dni, ki bodo letos zopet potekali na daljavo, se bodo ob aktivnostih fakultetnega Kariernega centra zopet srečali študenti, diplomanti in zaposlovalci, ki bodo izmenjali mnenja in prisluhnili zanimivim zgodbam in trendom, ki krojijo današnji trg dela.

Udeleženci kariernih dni se bodo lahko udeležili dogodkov, na katerih se bodo predstavili različni delodajalci, ki bodo študentom različnih študijskih programov FOV predstavili karierne in zaposlitvene priložnosti.  Potekala bo delavnica na temo zaposlovanja, študenti boste imeli možnost brezplačnega psihometričnega testiranja, organiziran pa bo tudi letni alumni dogodek, na katerem se bodo srečali diplomanti fakultete. Vsekakor pa ste tudi na alumni dogodku dobrodošli študenti.

Program spletnih kariernih dni:

Sreda, 19. maj 2021
od 8. ure dalje Spletno psihometrično testiranje Selby&Mills
10.00 Spletna predstavitev delodajalca Iskra Mehanizmi d.o.o.

Spletni alumni dogodek

Dogodku se pridružite s klikom na spodnjo povezavo: MS Teams

Četrtek, 20. maj 2021
od 8. ure dalje Spletno psihometrično testiranje Selby&Mills
10.00 Spletna predstavitev delodajalca NiceLabel – Euro Plus d.o.o.
10.45 Spletna delavnica: Zaposlitev od A do Ž
16.00 Informativni dan
Petek, 21. maj 2021
od 8. ure dalje Spletno psihometrično testiranje Selby&Mills
10.00 Spletna predstavitev delodajalca Lek d.d.

Več o dogodkih in o sami prijavi na dogodek boste prejeli s klikom na posamezni dogodek, ki je opisan v zgornjem urniku. Vsi dogodki spletnih Kariernih dni FOV bodo potekali na daljavo, povezave boste prejeli ob prijavi oziroma na dan dogodka.

V kolikor bi potrebovali pomoč pri prijavi ali dodatne informacije smo vam na voljo sodelavke Kariernega centra FOV UM, preko el. pošte: karierni.fov@um.si ali preko telefona: 04 2374 245.

Pridružite se nam in se opremite z informacijami, s katerimi boste na trgu dela imeli prednost pred drugimi!