Na Fakulteti za organizacijske vede UM je potekalo srečanje prvih letnikov študentov dodiplomskega rednega študija

Študijsko leto 2020/2021 se je s pedagoškim procesom na FOV UM zaključilo. Pred vrati je poletno izpitno obdobje, pri čemer bodo izpiti potekali na fakulteti ali na daljavo. Glede na to, da so brucke in bruci od 1. oktobra 2020 fakulteto obiskovali zgolj na daljavo smo jih v ponedeljek, 7. junija povabili na fakulteto, se z njimi srečali v živo, poklepetali o težavah s katerimi se oz. so se ukvarjali in se pogovorili o novih izzivih, ki nas čakajo.  Študentom, ki so se odzvali našemu povabilu smo odprli vrata predavalnic, jim pokazali našo knjižnico, študentske prostore, referat, karierni center, laboratorije, in računalniške učilnice. Razšli smo se s željo, da se oktobra srečamo na fakulteti!

Vsem študentom želimo uspešno prihajajoče izpitno obdobje in mirno poletje!