Uvajalni seminar na FOV - Pozdrav brucem 2018

24. 07. 2018
Vabimo vas na uvajalni seminar Fakultete za organizacijske vede, ki se izvaja v okviru uvajalnega tedna Univerze v Mariboru za bruce.
Obvestila

Praznovanje 60-letnice študija organizacijskih ved v Kranju je Fakulteta za organizacijske vede UM povezala s svečano akademijo

14. 09. 2018
V četrtek, 13. 9. 2018 smo na Fakulteti za organizacijske vede z osrednjim dogodkom v sklopu aktivnosti praznovanja 60 let študija organizacijskih ved v Kranju pripravili prireditev, na kateri smo posameznim katedram, strokovnim službam in študentom podelili zahvale za razvoj organizacijskih ved. Posebej smo se zahvalili zasl. prof. dr. Jožetu Zupančiču za izjemno predano urednikovanje Revije Organizacija, ki že od 1963 leta izhaja v sklopu fakultetne založbe, ki je vključena v mednarodno bibliografsko bazo SCOPUS in v kateri so objavljeni znanstveni in strokovni članki s področja organizacijskih ved.
Karierni center

Prosto delovno mesto - Iskra Mehanizmi d.o.o.

14. 09. 2018
Podjetje Iskra Mehanizmi d.o.o. k sodelovanju vabi študente za pomoč v kadrovski službi (M/Ž).
Obvestila

Javna predstavitev projekta "Pospeševalnik informacij o zaposlitvenih možnostih"

12. 09. 2018
V okviru razpisa "Po kreativni poti do znanja" vas vabimo na predstavitev rezultatov projekta "Pospeševalnik informacij o zaposlitvenih možnostih" ki bo v četrtek, 20. 9. 2018 ob 13.00 uri na Fakulteti za organizacijske vede v predavalnici 410.

Intervjuji ob 60 letnici fakultete

11. 09. 2018
Kdo smo in kam gremo? 60 let tradicije in razvoja organizacijskih ved in naši sopotniki na poti uspeha včeraj in danes. Ob torkih objavljamo zanimive zgodbe posameznikov, ki s Fakulteto za organizacijske vede UM živijo in soustvarjajo preteklost, sedanjost in skupno prihodnost.
Obvestila

Rezultati Komisije za študijske zadeve (redna seja 5.9.2018)

07. 09. 2018
Vpis uredite skladno z navodili objavljenimi na spletni strani.
Govorilne ure

Govorilne ure - red. prof. dr. Jurij Kovač

04. 09. 2018
Govorilne ure 18.9.2018 odpadejo.

Intervjuji ob 60 letnici fakultete

04. 09. 2018