Obvestila

Sistematični zdravniški pregledi za študente 1. letnika dodiplomskih študijskih programov

17. 01. 2018
Objavljamo seznam študentov 1. letnika dodiplomskih študijskih programov 2017/2018 (redni+izredni), ki so vabljeni na sistematični zdravniški pregled.

Možnost študentskega dela / SRC d.o.o. Ljubljana

19. 01. 2018
Podjetje SRC vabi k sodelovanju komunikativne, kreativne in natančne študente informatike, ki bi delali s sodobnimi tehnologijami na področju razvoja programskih rešitev.
Karierni center

Možnost študentskega dela / DHL Global Forwarding d.o.o.

17. 01. 2018
V podjetju DHL Global Forwarding d.o.o. iščejo študentsko pomoč v prodaji (za daljše obdobje z možnostjo kasnejše zaposlitve).
Govorilne ure

Govorilne ure - red. prof. dr. Marko Ferjan

17. 01. 2018
Govorilne ure v petek 19.1.2018 odpadejo.
Karierni center

Možnost študentskega dela / DHL Global Forwarding d.o.o.

15. 01. 2018
V podjetju DHL Global Forwarding d.o.o. iščejo študentsko pomoč v računovodstvu (za približno 6 mesecev). Spodaj so delovne naloge in ostale informacije vezne na razpisano študentsko delo.

Možnost študentskega dela / Iskraemeco, d.d. Kranj

08. 01. 2018
V podjetja Iskraemeco, d.d. Kranj potrebujejo študenta v oddelku Informacijska tehnologija, ki naj bi sodeloval pri implementaciji in vzdrževanju informacijskih sistemov za potrebe računovodstva in financ.
Karierni center

Priložnost za delo v podjetju MERKUR trgovina, d.d.: RAZVIJALEC PROGRAMSKE OPREME (m/ž) več delovnih mest za razvoj poslovnih aplikacij

04. 01. 2018
Podjetje MERKUR trgovina d.d. zaposli RAZVIJALCE PROGRAMSKE OPREME (m/ž), več delovnih mest za razvoj poslovnih aplikacij. Iščejo programerje na začetku svoje kariere, ki so se pripravljeni veliko učiti, kot tudi razvijalce z izkušnjami.
Obvestila

Obvestilo o zaprtju stavbe fakultete med božično-novoletnimi prazniki

22. 12. 2017
Obveščamo vas, da bo stavba Fakultete za organizacijske vede zaradi kolektivnega dopusta in praznikov v času od 23. decembra 2017 do vključno 2. januarja 2018, zaprta.

Uredne ure Referata za študentske zadeve, v petek 22.12.2017

15. 12. 2017
Spremenjene uradne ure za študente
Karierni center

Podjetje Pošta Slovenije d.o.o. razpisjuje kadrovske štipendije v šolskem letu 2017/2018

15. 12. 2017
Pošta Slovenije d.o.o. je uspešna gospodarska družba v 100-odstotni lasti Republike Slovenije s 5.500 zaposlenimi. So eden od vodilnih partnerjev gospodarstva, izvajajo univerzalno poštno storitev in zakonsko določeno dostopnost oziroma pokritost poštnega omrežja. Ključno vlogo imajo tudi pri oblikovanju zakonskih podlag za zagotavljanje enakopravnih pogojev poslovanja in pri uveljavljanju najvišjih standardov kakovosti poštnega omrežja ter na trgu univerzalnih poštnih, logističnih in ostalih storitev.

Pages