Sejem mobilnosti / Jezikovni tečaji za študente / Spletni dogodek: Gremo na Erasmus!

Sejem mobilnosti

torek, 5. marec 2024, v živo ob 12. uri v Avli FF, FNM in PEF UM

Na dogodku se boš seznanil s programom Erasmus+, od tujih študentov iz več kot 20 držav boš prejel informacije o njihovih državah in institucijah ter na splošno o študentskem življenju na izmenjavah. Na sejmu pa bodo prisotni tudi Erasmus koordinatorji fakultet, študenti Erasmus ambasadorji in predstavniki Mednarodne pisarne, ki vam bodo na voljo za vse odgovore.

Sejem ti omogoča, da spoznaš tuje študente iz vse Evrope, kar bo obogatilo tvojo mrežo poznanstev in ti omogočilo, da razširiš svoj mednarodni krog prijateljev.

Jezikovni tečaji

Univerza v Mariboru v okviru programa Erasmus+ organizira za študente tečaje tujih jezikov. Na voljo so tečaji tujih jezikov različnih stopenj. Prijave na tečaje se bodo zbirale na Sejmu mobilnosti!

Gremo na Erasmus!

četrtek, 7. marec 2024, spletno srečanje preko MS Teams ob 17. uri

Te zanimajo informacije o izmenjavah preko programa Erasmus+? Pridruži se nam na spletnem dogodku Gremo na Erasmus!

• Predstavitev aktualnega razpisa za študij v tujini
  • Predstavitev aktualnega razpisa za praktično usposabljanje v tujini
  • Predstavitev aktualnega razpisa za kratkotrajne intenzivne programe (KIP)
  • Predstavitve študentov, ki so se Erasmus+ izmenjave že udeležili