Kam in zakaj na Erasmus+ izmenjavo? – International Day FOV UM

Dogodek "International Day FOV UM – Kam in zakaj na Erasmus+ izmenjavo?" je namenjen študentom FOV UM, ki želijo pridobiti več informacij o študiju v tujini preko Erasmus+ programa.

Dogodek se bo odvijal 7. marca 2023 ob 13.15 v knjižnici Fakultete za organizacijske vede UM.

Na FOV UM Erasmus+ dogodku se bodo študentje srečali z Erasmus+ ambasadorjem, koordinatorico programa na fakulteti in študenti, ki so že bili na izmenjavi. Predstavljene bodo informacije o študiju v tujini in vse kar sodi zraven. Pridružili se bodo tudi tuji študentje, ki so na Erasmus+ izmenjavi na FOV UM.