PRIJAVA / VPIS - DODIPLOMSKI ŠTUDIJ - VS UN

INFORMATIVNI DNEVI

Več o programu informativnih dni, študijskih programih FOV UM ter podrobnosti o študiju na FOV UM boste našli na fov.um.si/studij/bodoci-studenti/

PRIJAVNO VPISNA NAVODILA IN POGOJI

Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2024/2025 - splošna določbe

Razpis študijskih programov Fakultete za organizacijske vede

PRIJAVA

Prijavni rok za zapolnitev še prostih mest: od 25. septembra 2024 do 26. septembra 2024 do 10. ure.

V roku za zapolnitev prostih mest bomo razpisali prosta mesta za:

1. VISOKOŠOLSKI STROKOVNI ŠTUDIJSKI PROGRAMI

-  Inženiring poslovnih sistemov (redni in izredni študij)
 -  Organizacija in management informacijskih sistemov (izredni študij)
 -  Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov (izredni študij)
 -  Krizni management (izredni študij)

2. UNIVERZITETNI ŠTUDIJSKI PROGRAMI

-  Inženiring poslovnih sistemov (redni študij)
 -  Organizacija in management informacijskih sistemov (redni študij)
 -  Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov (redni študij)

Podatki na o številu prostih mest so dosegljivi na povezavi: prosta mesta. Prijava bo odprta za SLO in EU državljane.

Prijavo za vpis je potrebno oddati elektronsko in sicer preko portala EVŠ:

Prijava eVŠ (e-prijava)

Navodila za izpolnjevanje prijave

POSREDOVANJE DOKAZIL K PRIJAVI

V  prijavno-sprejemnih  postopkih  za  študijsko  leto 2024/2025  prijavitelji/-ce vsa  k  prijavi  zahtevana  dokazila (tiste priloge k prijavi, ki so zahtevane pod 6.točko in v prilogi 4. splošnih določb razpisa) vlagajo elektronsko preko portala eVŠ.

Kot dokazila o izpolnjevanju vpisnih pogojev v prijavno-sprejemnem postopku veljajo skenirani dokumenti ali fotografije izvirnih spričeval in drugih zahtevanih dokumentov. Kandidati/-ke ničesar ne pošiljajo po navadni pošti ali priporočeno, vsa k prijavi zahtevana dokazila se priložijo elektronsko preko portala eVŠ. Navodila za oddajo dokazil o izpolnjevanju vpisnih pogojev so objavljena na: https://portal.evs.gov.si/navodila-za-oddajo.

Priloge k prijavi za vpis kandidat/-ka odda hkrati s prijavo za vpis (za rok za zapolnitev še prostih mest velja, da je zadnji dan za oddajo prilog 26. 9. 2024 do 10. ure). Kandidati/-ke naj bodo pozorni, kdaj je zadnji dan za elektronsko oddajo prilog k prijavi za vpis, saj po tem datumu oddaja prilog ni več mogoča.

VPIS

Vpis sprejetih kandidatov po drugem prijavnem roku:
 - REDNI ŠTUDIJ: 24. september 2024 ob 8. uri
 - IZREDNI ŠTUDIJ: 25. september 2024 ob 15. uri

Sprejeti kandidati bodo vabilo na vpis s podrobnejšimi informacijami prejeli na elektronski naslov, ki so ga navedli v prijavi.

Vpis sprejetih kandidatov v roku za zapolnitev še prostih mest:
 - REDNI IN IZREDNI ŠTUDIJ: 27. september 2024 ob 8. uri

DRUGE KORISTNE INFORMACIJE

Cenik šolnin ter stroškov povezanih s študijem za študijsko leto 2024/25 je objavljen na spletnem naslovu: Financiranje študija (um.si)

Fakulteta za organizacijske vede izvaja pedagoški proces na sedežu fakultete v Kranju in je članica Univerze v Mariboru. Vabimo vas tudi na povezavo moja.UM, kjer boste našli še vrsto zanimivih in koristnih informacij.

KONTAKTI

Kontakt za podporo prijaviteljem pri izpolnjevanju prijave: ekc@gov.si ali 080 2002 in 00386 1 478 85 90 za klice iz tujine.

Za vsebinska vprašanja, Referat za študentske zadeve: vs.fov@um.siun.fov@um.si.

Opomba!

Kandidatom, v primeru spodaj naštetih alinej svetujemo, da se za podrobne informacije čimprej obrnete na Referat za študente:

• kandidati, ki študija na nebolonjskem študiju niso zaključili in ga želijo dokončati na bolonjskem študijskem programu
  • kandidati, ki so že oz. bodo v tem študijskem letu diplomirali na višjestrokovnih študijskih programih
  • kandidati, ki želijo menjati študijski program
  • druge specifične situacije