Obvestilo študentom Fakultete za organizacijske vede

Kategorija novice:
Obvestila

Vlada RS je v petek, 23. 10. 2020, sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 med drugim začasno prepoveduje zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Odlok se prične uporabljati v ponedeljek, 26. 10. 2020.

Univerze in samostojni visokošolski zavodi se tako zapirajo za vse dejavnosti, kjer je potrebna fizična prisotnost študentk in študentov, vključno z vajami in študentskim raziskovalnim delom. Izvedba študijskega procesa bo potekala izključno na daljavo.

V času veljave Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih je Referat za študentske zadeve dosegljiv preko e-pošte in po telefonu v času uradnih ur.

Mogoča je tudi IZPOSOJA KNJIŽNIČNEGA GRADIVA PO POŠTI.

Naročite ga lahko po e-pošti cobiss.fov@um.si. Člani lahko naročite le manjšo količino gradiva, ki ga nujno potrebujete za opravljanje študijskih obveznosti.

Gradivo bomo poslali s priporočeno pošto, strošek krije naročnik. Strošek boste poravnali ob prvem obisku knjižnice:

• pošiljka do 1.000 g (npr. ena večja ali dve manjši knjigi) = 3,00 EUR
  • pošiljka do 2.000 g = 4,00 EUR

Uporabniki lahko izposojeno gradivo podaljšate po elektronski pošti cobiss.fov@um.si oz. preko spletne storitve Cobiss+, Moja knjižnica.

Sedaj je čas, da čim več uporabljate oddaljeni dostop do e-virov.

Za vse informacije se lahko obrnete na anita.breceljnik@um.si oz. na cobiss.fov@um.si.