Info točka ŠOUM FOV / Študentska prehrana

Kategorija novice:
Obvestila

V kletnih prostorih fakultete v letošnjem študijskem letu zopet deluje Info točka ŠOUM FOV (pisarna 011), kjer si študenti lahko uredite vse potrebno v zvezi s študentskimi boni za prehrano.

Uradne ure Info točke ŠOUM FOV:

• Ponedeljek: 9:00-15:00
  • Torek: 9:00-15:00
  • Sreda: 10:00-17:00
  • Četrtek: 9:00-16:00
  • Petek: 9:00-15:00

** Uradne ure se spreminjajo, zato študentom priporočamo, da pred obiskom točke na spletni strani preverijo uradne ure Točke ŠOUM FOV.

Vsi tisti študenti, ki ste že registrirani v sistemu študentske prehrane si študentske bone podaljšate preko aplikacije SŠP ali na spletni strani www.studentska-prehrana.si.

To lahko storite na dva načina:

1. V aplikaciji v osebnem profilu označite “Dovoli podaljšanje“.
2. V svojem osebnem profilu na spletni strani www.studentska-prehrana.si označite “Dovoli podaljšanje“.

Študenti bruci za ureditev študentskih bonov potrebujete: Registracijsko številko, ki jo dobite na spletni strani https://www.studentska-prehrana.si/sl/Account/Register, potrdilo o vpisu, osebni dokument in telefonsko številko.

Za več informacij se študenti lahko obrnete na študentko Nino Bradač: nina.bradac@student.um.si. Telefon v času uradnih ur info točke: 04 2374 204.