Razpis za vpis v podiplomske študijske programe v študijskem letu 2024/25 – 2. prijavni rok za tujce

Kategorija novice:
Obvestila

Danes, 5. julija 2024, sta se v okviru Razpisa za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru za študijsko leto 2024/25 odprla 2. prijavni rok za vpis v 1. letnik magistrskega študija za državljane držav nečlanic EU – tujce in 2. prijavni rok za vpis v 1. letnik doktorskega študija za Slovence brez slovenskega državljanstva in državljane držav nečlanic EU – tujce.

Prijava za vpis in vsa ostala potrebna dokazila morajo biti s strani kandidatov oddana preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ. Kandidati lahko oddajo eno prijavo za vpis, ki bo kot pravočasna upoštevana, če bo oddana v eVŠ do 6. semptembra 2024.

Vse ostale informacije v zvezi z vpisom in študijskimi programi najdete na spletni strani Univerze v Mariboru: https://moja.um.si/bodoci-studentje/Strani/vpis-podiplomski.aspx