Poziv h kandidiranju za Nagrade Univerze v Mariboru študentom

Študentski svet Univerze v Mariboru je izdal Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru. Univerza v Mariboru podeljuje svojim študentom:

• Nagrade Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM (Znak Leona Štuklja in Plaketa Leona Štuklja);
  • Listino za izjemen prispevek k razvoju obštudijskih dejavnosti na UM;
  • Listino za pomembne kulturne dosežke študentov UM;
  • Listino za naj prostovoljca študenta UM in
  • Listino za prispevek k inovacijski dejavnosti študentov UM.

Kandidati vložijo svojo vlogo na predpisanem obrazcu ter priložijo dokumentacijo, ki izkazuje izpolnjevanje kriterijev najkasneje do 11. 4. 2023 do 12.00 (datum in ura prispetja) na naslov: Študentski svet Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 MARIBOR, v zaprti pisemski ovojnici v enem izvodu s pripisom »Vloga za nagrado UM – ne odpiraj!«.

Študentski svet bo o prejetih vlogah odločil do konca aprila 2023 na svoji seji in podal predloge za posamezne nagrade Komisiji za podelitev naslovov, priznanj in nagrad Univerze v Mariboru, ki bo po preučitvi svoje predloge za naslove, nagrade in priznanja posredovala Senatu Univerze v Mariboru, ki odloči o podelitvi naslovov,  priznanj in nagrad.

Priloge:

- Poziv h kandidiranju za Nagrade UM_2023

- Obrazec kandidature za_Listino za razvoj obštudijskih dejavnosti

- Obrazec kandidature za_Listino za pomembne kulturne dosežke

- Obrazec kandidature za_Listino za naj prostovoljca študenta

- Obrazec kandidature za_Plaketo Leona Štuklja