Univerza v Mariboru in Elektro Maribor d. d. objavljata razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru

Z razpisom se želi nagraditi najboljše študente za njihovo študijsko odličnost ter jih motivirati pri nadaljnjem izobraževanju, saj se oba zavedata pomena izobraževanja, ki je temelj konkurenčnosti na trgu dela.

Študenti UM se lahko na razpis prijavijo do najkasneje 15. aprila 2016 in sicer tako, da posredujejo pravilno izpolnjen obrazec “Prijava na razpis” in zahtevane priloge, na naslov Rektorat Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, s pripisom “Razpis za najboljšega študenta UM”.