8. Informativa - vseslovenski predinformativni dan za mlade in odrasle

Sejem izobraževanja in poklicev Informativa bo 22. in 23. januarja 2016 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani že osmo leto zapovrstjo na enem mestu predstavil celovito paleto izobraževanj – od srednješolskih vse do podiplomskih in poslovnih izobraževanj – in številne poklice.

Med njimi bodo tudi predstavniki fakultete, ki bodo predstavljali naše študijske programe.

Več informacij na njihovi spletni strani in v priloženem dokumentu.

Informativa 2016