Informativni dan FOV UM - Avgust 2024

20. 08. 2024
16:00
Fakulteta za organizacijske vede velja za vodilno izobraževalno ustanovo na področju organizacije in managementa in je ena najbolje opremljenih fakultet, ki ponuja mednarodno akreditirane študijske programe, odlične pogoje za študij preko blokovnega načina, možnost študija na daljavo, predvsem pa perspektivno poklicno pot ter karierni razvoj.

37. mednarodna blejska e konferenca o digitalnem poslovanju

08. 06. 2024
09:00
Blejska e konferenca, ki jo vsako leto organizira Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru je mednarodni dogodek z najdaljšo tradicijo na področju raziskovanja elektronskega poslovanja na Univerzi v Mariboru in v Evropi ter eden izmed vodilnih raziskovalnih in strokovnih dogodkov v svetu.

Informativni dan FOV UM - Maj 2024

16. 05. 2024
16:00

Študijski obisk študentov in profesorjev FOV UM – Nemčija in Francija 2024

22. 04. 2024
06:00
Na Fakulteti za organizacijske vede bomo tudi v letošnjem študijskem letu organizirali mednarodni študijski obisk za študente in profesorje. Tokrat se bomo odpravili v Nemčijo in Francijo, kjer bomo obiskali univerzo v Esslinegnu, si ogledali različna delovna okolja ter spoznali nemška in francoska mesta in njihove znamenitosti.

43. mednarodna znanstvena konferenca o razvoju organizacijskih znanosti

20. 03. 2024
09:00
43. mednarodna znanstvena konferenca o razvoju organizacijskih znanosti bo potekala med 20. in 22. marcem 2024 v Portorožu.

Informativna dneva FOV UM

16. 02. 2024
10:00

Sledi poeta - Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku

01. 02. 2024
18:30
V četrtek, 1. februarja 2024 bo v veliki predavalnici Fakultete za organizacijske vede zopet potekala Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku – Sledi poeta, ki jo pripravljajo: Zveza kulturnih društev Kranj, Glasbena šola Kranj in Fakulteta za organizacijske vede UM.

"Case study" izobraževanje in tekmovanje za študente in dijake 2024

15. 01. 2024
09:30
Karierni center, Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru organizira in vabi na izobraževanje in tekmovanje v reševanju študije primera za študente in dijake, ki bo potekalo od 15. do 19. januarja 2024 preko spletnega okolja MS Teams.

Inavguralno predavanje red. prof. dr. Anje Žnidaršič: »KVANTITATIVNE METODE V PROCESU RAZISKOVANJA«

12. 12. 2023
10:30
Na Univerzi v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor) bo v torek, 12. decembra 2023 ob 10:30 v dvorani Antona Trstenjaka organizirano inavguralno predavanje dr. Anje Žnidaršič ob njeni izvolitvi v naziv redna profesorica.

Vabilo na predavanje - Sodobni pristopi inženiringa poslovnih sistemov

05. 12. 2023
17:00
Vas zanima svet sodobnih pristopov k inženiringu poslovnih sistemov? Vabljeni na predavanje, ki ga bo izvedel profesor dr. Miklavčič iz Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

Pages