19. 12. 2016
predavalnica 302
Fakulteta za organizacijske vede
Slovenia

V ponedeljek, 19. decembra 2016 ob 9:00 uri v predavalnici P 302 bo Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Mariboru, organizira delavnico na temo Socialna omrežja in mreženje na splošno.

Osnovne vsebine delavnice so:

• Opredelitev/predstavitev socialnih omrežij, ki omogočajo mreženje;
  • Pomen lastne/osebne predstavitve na posameznem socialnem omrežju;
  • Opredelitev možnosti uporabe socialnih omrežij za iskanje zaposlitve in za učinkovito mreženje;
  • Opredelitev mreženja in pomena socialne mreže ter posledično pomena mreženja pri iskanju zaposlitve;
  • Motivacija študentov, da postanejo aktivni udeleženci na trgu delovne sile.

Kdaj: ponedeljek, 19. december 2016, ob 9:00

Traja: 90 minut

Kje: Fakulteta za organizacijske vede UM, Kidričeva cesta 55, Kranj, Predavalnica P302

Izvajalec: Akademija za inovativni marketing, Roman Strmšek

Vljudno vabljeni!

Prijavite se lahko na spletni povezavi: https://kc.um.si/dogodki/socialna-omrezja-in-mrezenje-na-splosno-za-studente-fov-um ali pa pošljete mail z vašimi podatki na kariernicenter@fov.uni-mb.si.