Mednarodna poletna šola FOV – Organization, Management & Society

Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Fakulteta za Organizacijske vede bo v septembru 2021 organizirala mednarodno poletno šolo z naslovom Organizacija, management in družba oziroma  International Summer School »Organization, Management, and Society.

Razmišljaš, ali je to pomembna novica zate? Pred odločitvijo odgovori na spodnja vprašanja.

Pogrešaš pravo druženje s kolegi?
Si radoveden/a?
Si inovativen/a?
Rad/a rešuješ probleme?
Si želiš prislužiti 3 ECTS točke?

Če si odgovoril/a z da na vsaj eno od zgornjih vprašanj, si prava oseba, da se pridružiš skupini mednarodnih študentov na poletni šoli.

Udeležba na poletni šoli je brezplačna. Mednarodni študenti pa bodo krili stroške nočitev in prevoza na podlagi individualnega Erasmus+ sporazuma in prejetih sredstev. Tako da, če imaš kakšnega kolega, ki študira v tujini in bi ga po dolgem času rad spet videl v živo, mu posreduj povabilo na poletno šolo ;)

Prijavi se tu: International Summer School »Organization, Management, and Society« FOV 2021

Če imaš kakšna dodatna vprašanja pošlji mail na: international.fov@um.si.