18. 08. 2020
Kidričeva cesta 55a
Kranj
Slovenia

Fakulteta za organizacijske vede velja za vodilno izobraževalno ustanovo na področju organizacije in managementa in je ena najbolje opremljenih fakultet, ki ponuja mednarodno akreditirane študijske programe, odlične pogoje za študij preko blokovnega načina, možnost študija na daljavo, predvsem pa perspektivno poklicno pot ter karierni razvoj.

V torek, 18. 8. 2020 ob 16. uri  bomo vsem, ki vas zanima študij na fakulteti z najdaljšo tradicijo na področju organizacije in managementa v Sloveniji, predstavili vse podrobnosti o študiju, študijskih programih in odgovorili na vaša vprašanja v zvezi s študijem.

Vljudno vas prosimo, da svojo udeležbo na informativnem dnevu najavite preko el. pošte: karierni.fov@um.si do 17. 8. 2020.
Prav tako nam lahko vprašanja v zvezi s študijem predhodno pošljete na karierni.fov@um.si, kjer smo vam na voljo tudi za vse ostale informacije.

Več o študiju na FOV najdete na tej povezavi: https://fov.um.si/sl/studij/bodoci-studentiprijava

Zabeležite si termin 18. avgust ob 16. uri in se nam pridružite!!!