On-line informativni dan FOV UM / Predstavitev izobraževanja in študijskih programov

21. 05. 2020
Lokacija:
On-line
Kranj
Slovenia

Fakulteta za organizacijske vede velja za vodilno izobraževalno ustanovo na področju organizacije in managementa in je ena najbolje opremljenih fakultet, ki ponuja mednarodno akreditirane študijske programe, odlične pogoje za študij preko blokovnega načina, možnost študija na daljavo, predvsem pa perspektivno poklicno pot ter karierni razvoj.

V četrtek, 21. 5. 2020 ob 16. uri  bomo vsem, ki vas zanima študij na fakulteti z najdaljšo tradicijo na področju organizacije in managementa v Sloveniji, predstavili vse podrobnosti o študiju, študijskih programih in odgovorili na vaša vprašanja v zvezi s študijem.

PROGRAM ON-LINE INFORMATIVNEGA DNE:

16.00  - 16.20
On-line predstavitev fakultete, dela na fakulteti, kratka predstavitev prijavno-vpisnega postopka
 / dekan red. prof. dr. Iztok Podbregar, prodekanica izr. prof. dr. Polona Šprajc, vodja referata za študentske zadeve ga. Romana Lesjak, v. d. prodekanica za študentska vprašanja ga. Klavdija Kastelic

16.20 - 17.00
Predstavitev študijskih programov

- Inženiring poslovnih sistemov
- Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov
- Organizacija in management informacijskih sistemov
- Dodiplomski študijski program Management v športu
- Dodiplomski študijski program Krizni management
- Podiplomski študijski program Management v zdravstvu in socialnem varstvu
Predstavitev Doktorskega študija FOV UM

Med posameznimi predstavitvami študijskih programov boste imeli možnost vprašati vse, kar vas bo zanimalo. Vprašanja nam lahko pošljete tudi vnaprej preko karierni.fov@um.si. Preko navedenega el. naslova smo vam na voljo tudi za vsa dodatna vprašanja v zvezi s študijem na FOV.

Za prejetje povezave na dogodek se prijavite preko karierni.fov@um.si

Zabeležite si termin 21. maj ob 16. uri, povežite se in se nam pridružite!!!