Predstavitev izsledkov bilateralne raziskave na konferenci OGIK

Pretekli konec tedna sta bili profesorici katedre za informatiko, red. prof. dr. Mirjana Kljajić Borštnar in doc. dr. Marjeta Marolt, na raziskovalnem obisku na Corvinus University v Budimpešti.
Z madžarskimi projektnimi partnerji sta na konferenci OGIK predstavili izsledke bilateralne raziskave na temo vpliv Covid-19 na digitalno preobrazbo malih in srednje velikih podjetij v Sloveniji in na Madžarskem.

Na sliki od leve proti desni:
- prva vrsta: prof. dr. Andrea Ko (Vorvinus University), prof. dr. Mirjana Kljajić Borštnar (UM FOV), izr. prof. dr. Dóra Őri (Corvinus University); izr. prof. dr. Zoltan Szabo (Corvinus University),
- druga vrsta: izr. prof. dr. Ildikó Borbásné Szabó, doc. dr. Marjeta Marolt (UM FOV), izr. prof. dr. Tibor Kovács (Corvinus University).