Nagovor dekana FOV UM red. prof. dr. Iztoka Podbregarja ob pričetku novega študijskega leta

Spoštovani brucke in bruci, spoštovani študentke in študenti!

Študijsko leto 2024/2025 je pred vrati in nova znanja ter priložnosti, ki vam jih odpira akademsko okolje Fakultete za organizacijske vede ter študentsko življenje.

Za brucke in bruce je fakulteta novo okolje, z novimi obrazi, kjer jih čakajo nova spoznanja. Na fakulteti bomo od uvajalnega dne naprej skrbeli, da bomo za vas v prvi vrsti zagotavljali ustrezna znanja in, da vam bomo nudili niz obštudijskih aktivnosti, ki vam bodo obogatila akademski vsakdan.

Študentom, ki nadaljujete študij v višjih letnikih pa seveda želimo nadaljevanje uspešnega študija in predvsem, da zagrabite priložnosti še z večjo žlico, ki vam bo omogočila znanja in kompetence za soočanje z izzivi okolja.

Verjamem, da bomo zaposleni na fakulteti z odgovornostjo in spoštovanjem do vseh skrbeli za to, da bo naše okolje prijazno in navdihujoče za nova izkušnje in spoznanja. Na vas študente apeliram, da sprejemate odgovornost do študija z veliko začetnico in, da vzamete to kot priložnost, ki bo nekega dne prepoznana ne samo kot črka na papirju vašega življenjepisa, temveč kot izkušnja, ki vam bo prišla prav tako pri vaših delovnih kot osebnih izzivih.

Red. prof. dr. Iztok Podbregar
Dekan