Podaljšan rok za oddajo prispevka

Podaljšali smo rok za oddajo referata za 38. mednarodno konferenco o razvoju organizacijskih znanosti do 24. januarja 2019.

Prav tako vas obveščamo, da bomo obvestilo o sprejetju referata ali obvestilo o morebitnih potrebnih dopolnitvah referata posredovali najkasneje do 01. februarja 2019.

Referat oddate preko spletne strani konference: http://fov.uni-mb.si/konferenca/sl/oddaja-referata/

Vabilo k sodelovanju

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru že 38. leto organizira mednarodno konferenco o razvoju organizacijskih znanosti, ki bo potekala od 20. do 22. marca 2019 v Portorožu.

Na plenarnih predavanjih in v okviru sekcij se vsakoletno srečujejo številni predstavniki iz gospodarstva, raziskovalnih in izobraževalnih ustanov, zdravstva, javne uprave, turizma, financ in številnih drugih področij. Letošnja konferenca bo torej mesto, kjer se bodo prepletale zelo različne vsebine, ki bodo obarvane z vidika organizacije in managementa poslovnih procesov, informacijskih sistemov in kadrovskih sistemov.

Continue reading →

Spletna stran konference

Vzpostavili smo novo spletno stran 38. mednarodne konference o razvoju organizacijskih znanosti, ki bo potekala od 20. do 22. marca 2019 v Portorožu.

Vabilo k sodelovanju in ostale informacije so na volju tu.