AKTUALNI PROJEKTI
Šifra RPNaziv RPNosilec
P5-0018Sistemi za podporo odločanju v digitalnem poslovanjured. prof. dr. Andreja Pucihar
P5-0364Vpliv upravljanja, organizacijskega učenja in managementa znanja na sodobne organizacijered. prof. Vlado Dimovski (UL EF), sodelujoči na UM FOV: red. prof. dr. Marko Ferjan
P5-0433Digitalno prestrukturiranje deficitarnih poklicev za družbo 5.0 (industrijo 4.0)red. prof. dr. Helena Seražin, sodelujoči na UM FOV: doc. dr. Janja Jerebic
P6-0437PODOBA - BESEDA - ZNANJE. Življenje idej v prostoru med vzhodnimi Alpami in severnim Jadranom 1400-1800red. prof. dr. Boris Aberšek, sodelujoči na UM FOV: dr. Jaša Drnovšek

Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede je izvajalka raziskovalnega programa št. P5-0018, ki ga je sofinancirala Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije iz državnega proračuna.

Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede je izvajalka raziskovalnega programa št. P5-0364, ki ga je sofinancirala Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije iz državnega proračuna.

Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede je izvajalka raziskovalnega programa št. P6-0437, ki ga je sofinancirala Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije iz državnega proračuna.