ASIST.

TILEN MEDVED

Katedra za inženiring poslovnih in produkcijskih sistemov

+386 (0)4 23 74 228

Govorilne ure:
Vsako sredo med 13.15 in 14.15 uro | Obvezna predhodna prijava na e-poštni naslov

BIOGRAFIJA
Tilen Medved je asistent na Fakulteti za organizacijske vede, Univerze v Mariboru, na področju Inženiringa poslovnih sistemov. Diplomiral in magistriral je na Fakulteti za organizacijske vede, Univerze v Mariboru, iz tem, povezanih s področjem ergonomije. Trenutno je doktorski študent programa Organizacija in management poslovnih in delovnih sistemov na zgoraj navedeni fakulteti, kjer povezuje področji ergonomije in rotacije delovnih mest. V obdobju celotnega študija in zaposlitve aktivno sodeluje pri raziskovalnih projektih, na mednarodnih konferencah in v sistemu tutorstva.
RAZISKOVALNO PODROČJE
  • Ergonomija,
  • inženiring v industriji 4.0,
  • organizacija poslovnih procesov,
  • proizvodni sistemi,
  • management oskrbovalne verige.
  • Brezpapirno poslovanje za zeleno in digitalno UM,
  • DECIDE - Digitalne storitve za krožno gospodarstvo - zbirka orodij za regionalne razvijalce in MSP.