DOC. DR.
DAMJAN MALETIČ
Prodekan za raziskovalno dejavnost
Katedra za inženiring poslovnih in produkcijskih sistemov
+386 (0)4 23 74 219

Govorilne ure:
Vsako sredo od 12.00 do 13.00 ure | Obvezna predhodna prijava na e-poštni naslov

BIOGRAFIJA
Damjan Maletič je doktoriral s področja managementa kakovosti. Doktorat znanosti z naslovom “Interaction between Quality Management, Production and Maintenance Performance” je obranil avgusta 2015 na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za organizacijske vede. Študijsko pot je pričel na Univerzi v Ljubljani, Biotehniški fakulteti, Oddelku za lesarstvo, kjer je leta 2003 zaključil dodiplomski študijski program “Lesarstvo”. Študij je nadaljeval na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za organizacijske vede in leta 2006 diplomiral s področja organizacije in managementa. Svoje raziskovalno delo je predstavil na številnih mednarodnih znanstvenih konferencah (QMOD-ICQSS, WCEAM, A-MEST, MPMM, itd.). Ravno tako so njegovi raziskovalni rezultati objavljeni v uglednih mednarodnih revijah, kot so to: International Journal of Production Research, Journal of Cleaner Production, Total Quality Management & Business Excellence, Journal of Manufacturing Technology Management, Journal of Quality in Maintenance Engineering, International Journal of Quality and Service Sciences.
RAZISKOVALNO PODROČJE
  • management kakovosti in odličnosti,
  • management vzdrževanja,
  • obvladovanje fizičnih sredstev (ang. physical asset management),
  • trajnostni razvoj organizacije.
  • Pospeševalnik informacij o zaposlitvenih možnostih;
  • Pospeševalnik informacij o zaposlitvenih možnostih II.