Sklep o razpisu volitev v Študentske svete članic in drugih članic UM

Office hours

Prorektorica za študentska vprašanja Univerze v Mariboru, študentka Maja Žibert, je skladno s Pravilnikom o delovanju in sestavi študentskih svetov razpisala volitve v Študentske svete članic in drugih članic Univerze v Mariboru.

Študentje, ki želijo sodelovati pri sooblikovanju študijskega in obštudijskega procesa, lahko na začetku študijskega leta vložijo kandidaturo. Natančneje gre za razpis volitev v:

• študentske svete letnikov, študentske svete absolventov, študentske svete doktorskih študentov članic Univerze,
  • študentske svete članic Univerze,
  • Študentski svet stanovalcev Študentskih domov Univerze v Mariboru.

Več informacij:http://ssum.um.si/2018/10/volitve-v-studentske-svete-clanic-in-drugih-clanic-um-2/