Priložnost za delo v podjetju Krka, d.d. iz Novega mesta: SAMOSTOJNI INFORMATIK za informacijsko podporo kadrovskim in organizacijskim procesom

Karierni center

Priložnost za delo v podjetju Krka, d.d. iz Novega mesta: SAMOSTOJNI INFORMATIK za informacijsko podporo kadrovskim in organizacijskim procesom

V podjetju Krka, d.d. iz Novega mesta iščejo novega strokovnega sodelovca iz računalniško informacijskega področja s končano 2. stopnjo bolonjskega študija oziroma absolventa magistrskega študija, z opravljenimi večino obveznostmi na fakulteti. Gre za področje dela, ki tesno sodeluje s HR (zaupni podatki, zavedanja varstva osebnih podatkov), vendar na računalniško informacijskem področju.

Več informacij o delu najdete v priloženem oglasu.

Oglas: l_razpis_sitt_sep_2017_hrit_koncna_na_fakultete_0.docx