Sklep o razpisu nadomestnih volitev za člana Senata UM iz vrst visokošolskih učiteljev UM na FOV

V prilogi najdete skep in obrazec za prijavo.

Kandidature se dostavijo na predpisanem obrazcu najkasneje do zaključka kandidacijskega postopka, to je do vključno 12.10.2016 do 12. ure v zaprti kuverti, v vložišče Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor s pripisom "kandidatura za člana Senata Univerze v Mariboru iz vrst visokošolskih učiteljev - Fakulteta za organizacijske vede UM. Ne odpiraj!"