Zdrav zagon v novo študijsko leto 2018/2019 na FOV UM!

Na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru je včeraj, 29. 8. 2018 v popoldanskih urah potekal ustanovni sestanek programskih svetov študijskih programov OM KIS, IPS/OM PDS in OM IS, ki so sestavljeni tako iz članov fakultete kot predvsem članov zunanjega okolja.

S tem fakulteta izpolnjuje svojo zavezo do uresničevanja strateškega cilja, vključevanja zunanjih deležnikov tudi preko te oblike za boljše študijske programe in za vzpostavitev reprezentativnosti dela programskih svetov.

Na včerajšnjem dogodku so člani začrtali cilje dela za študijsko leto, med katerimi ne bodo zgolj evalvacije študijskih programov, kompetenc, učnih ciljev zaposlenih temveč tudi sodelovanja preko oblik delavnic, usposabljanj, sodelovanja na tradicionalnih konferencah, ki jih fakulteta organizira in še mnogo drugih tvornih povezav.